ikonka

Lorus – Wysoka jakość w przystępnej cenie

03 lipca 2017

Od samego początku ideą przyświecającą koncernowi SEIKO – właścicielowi i producentowi zegarków LORUS było stworzenia marki dla osób młodych i młodych duchem. Pozytywnie nastawionych do życia i potrafiących cieszyć się nim każdego dnia.

Po pierwsze  zegarki Lorus to szeroki wachlarz czasomierzy dla niej i dla niego. Znajdziecie zegarki zarówno w eleganckich, casualowych jak i sportowych tonacjach.  Zegarek w stylu fashion to najlepszy dowód na to, że modny i minimalistyczny design nie muszą się wykluczać. Co więcej wręcz przeciwnie – często „mniej” znaczy „więcej” i to skromniejszy design zwraca uwagę. Podążaj za modą wraz ze swoim zegarkiem. 

Modele sportowe cechuje nieco większa różnorodność. Design nie ogranicza się tutaj do ponadczasowych czerni i bieli, wykończenia nie muszą być srebrne czy złote. Mogą zaskakiwać niebanalnym kolorem, kształtem koperty czy kontrastującymi wskazówkami.

Po drugie – atrakcyjna półka cenowa – średni koszt zegarka LORUS to około 300zł. Dzięki temu, będziesz miał bardzo duży wybór przy zakupie swojego zegarka. 

I po trzecie – jakość potwierdzona przez SEIKO, a cały image i charakter marki doskonale odzwierciedla jej motto – „A watch you can trust”.

Ich niezawodność doceniają klienci, którzy się na nie zdecydowali. To ich lojalność sprawiła, że marka utożsamiana jest z najwyższą i niezawodną jakościąStylowy design dopełnia całości i powoduje, że jakość idzie w parze z eleganckim wyglądem. LORUS oferuje szeroki wybór wspaniałych, wyjątkowych i niepowtarzalnych modeli zegarków.

Bądź na bieżąco i zajrzyj na nasz profil na Facebook! 

Udostępnij: