ikonka

Wyjątkowa kolekcja zegarków LORUS dla dzieci

14 marca 2018

LORUS to szeroki wachlarz super modnych wzorów dla kobiet i dla mężczyzn, ale także kolorowe zegarki dla dzieci. W każdym sezonie marka prezentuje barwną kolekcję dla najmłodszych. Nowa linia to pięć zegarków zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. W zależności od preferencji możemy wybrać kolor różowy (R2371LX9), biały (R2367LX9), fioletowy (R2369LX9), granatowy (R2365LX9) lub czarny (R2363LX9). Z myślą o najmłodszych kolekcja została zaprojektowana ze szczególnym uwzględnieniem kilku cech. Zegarki LORUS wyróżniają się przejrzystym i czytelnym cyferblatem z wyraźnie oznaczonymi godzinami. Ich średnica mierzy 37mm dzięki czemu nie będą zbyt duże i idealnie dopasują się do małego nadgarstka. Co więcej, przy zakupie tego typu akcesorium warto zwrócić uwagę na wodoszczelność. Wszystkie kolorowe zegarki dla dzieci posiadają wodoszczelność na poziomie 100m. Dzięki temu czasomierz nie zepsuje się przez przypadkowe zamoczenie ręki – można je swobodnie zanurzać w wodzie, a nawet w nich pływać. Dodatkową i bardzo przydatną funkcją w nowej linii jest podświetlenie, dzięki któremu sprawdzenie godziny w ciemności nie stanowi problemu. Wszystkie materiały wykonania charakteryzują się antyalergicznymi właściwościami.

Prezentowana kolekcja LORUS dla dzieci jest także wyjątkowa, ponieważ dochód ze sprzedaży zegarków zasila Fundację Novaka Djokovica (The Novak Djokovic Foundation).
Jej głównym celem jest pomaganie dzieciom z biednych rodzin w Serbii, które mają tzw. nierówny start w życiu ze względu na ograniczenia finansowe, co przekłada się na jakość i możliwość kształcenia. Ze środków pieniężnych zebranych przez fundację, Novak wspiera szkoły i instytucje w temacie zapewnienia szeroko pojętej edukacji, rozwoju sportowego i innych aktywności dzieciom, które bez tej pomocy miałyby małe lub żadne szanse na dokształcanie.

Udostępnij: