ikonka

Zegarki dla dzieci – wyjątkowa kolekcja Lorus!

14 marca 2018

 LORUS to szeroki wachlarz super modnych wzorów dla kobiet i dla mężczyzn, ale także kolorowe zegarki dla dzieci. W każdym sezonie marka prezentuje barwną kolekcję dla najmłodszych. Nowa linia to pięć zegarków zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek.

 W zależności od preferencji zegarków dla dzieci możemy wybrać kolor różowy (R2371LX9), biały (R2367LX9), fioletowy (R2369LX9), granatowy (R2365LX9) lub czarny (R2363LX9). Z myślą o najmłodszych kolekcja została zaprojektowana ze szczególnym uwzględnieniem kilku cech.

Zegarki Lorus dla dzieci- zalety

Zegarki dla dzieci Lorus wyróżniają się przejrzystym i czytelnym cyferblatem z wyraźnie oznaczonymi godzinami. Ich średnica mierzy 37mm dzięki czemu nie będą zbyt duże i idealnie dopasują się do małego nadgarstka. Co więcej, przy zakupie tego typu akcesorium warto zwrócić uwagę na wodoszczelność. Wszystkie kolorowe zegarki dla dzieci posiadają wodoszczelność na poziomie 100m. Dzięki temu czasomierz nie zepsuje się przez przypadkowe zamoczenie ręki – można je swobodnie zanurzać w wodzie, a nawet w nich pływać.

Dodatkową i bardzo przydatną funkcją w nowej linii jest podświetlenie. Dzięki temu, sprawdzenie godziny w ciemności nie stanowi problemu. Wszystkie materiały wykonania charakteryzują się antyalergicznymi właściwościami.

Zegarek dziecięcy Lorus charytatywnie! 

Prezentowana kolekcja LORUS dla dzieci jest także wyjątkowa, ponieważ dochód ze sprzedaży zegarków zasila Fundację Novaka Djokovica (The Novak Djokovic Foundation).
Jej głównym celem jest pomaganie dzieciom z biednych rodzin w Serbii, które mają tzw. nierówny start w życiu ze względu na ograniczenia finansowe. Sytuacja ta przekłada się na jakość i możliwość kształcenia. Ze środków pieniężnych zebranych przez fundację, Novak wspiera szkoły i instytucje. Daje dostęp do szeroko pojętej edukacji, rozwoju sportowego i innych aktywności dzieciom. Bez tej pomocy dzieci miałyby małe lub żadne szanse na dokształcanie.

Udostępnij: